Rusak – specjaliści z Certyfikatem AEO

Podstawowym celem firmy Rusak Business Services jest świadczenie usług najwyższej jakości, dzięki którym mamy możliwość spełniania największych oczekiwań naszych klientów. A realizacja zadań z największą dokładnością i przy jednoczesnej satysfakcji Klienta możliwa jest tylko, dzięki wdrożeniu odpowiedniej polityki jakości, która wyróżnia nas na rynku. Najlepszym wyznacznikiem naszej firmy jako rzetelnego przedsiębiorstwa, jest Certyfikat AEO, dzięki któremu z jednej strony jesteśmy w stanie korzystać z uproszczeń proceduralnych ze strony organów celnych, a z drugiej mamy możliwość prowadzenia w stu procentach skutecznego outsourcingu.

Certyfikat AEO, czyli najwyższa jakość świadczonych usług

Nasza firma specjalizuje się w doradztwie oraz obsłudze celnej – współpracujemy z Klientami niezależnie od tego, jaką branże reprezentują i to, jaki typ przedsiębiorstwa prowadzą. Posiadamy duże zaufanie zarówno wśród przedsiębiorców zajmujących się handlem, produkcją, jak również logistyką i jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających z Państwa. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki, dlatego też jesteśmy elastyczni względem Państwa potrzeb i jesteśmy w stanie podejmować się również tych najbardziej skomplikowanych zleceń.

Renoma naszej firmy wynika przede wszystkim z profesjonalizmu, kompleksowości obsługi, a także fachowości naszego zespołu, w skład którego wchodzą eksperci w zakresie procedur celnych, doradzający Klientom oraz reprezentujący ich przed organami celnymi. Jesteśmy w stanie usprawnić funkcjonowanie Państwa transportu i prowadzonej działalności niezależnie od tego, w jakim zakresie potrzebować będziecie naszej pomocy.

Nasze cele związane z jakością

Podstawowym założeniem naszej strategii jest budowanie pozytywnych relacji – zarówno z Klientami, jak również partnerami biznesowymi. Pragniemy budować zaufaną markę, która jest w stanie świadczyć usługi w szerokim zakresie i zawsze profesjonalnie, a Certyfikat AEO pozwala nam na osiągnięcie statusu partnera godnego zaufania i długoterminowej współpracy. Pragniemy również stale rozwijać zakres usług i optymalizować ich koszty – dzięki temu możecie Państwo korzystać z działań największych specjalistów w branży w atrakcyjnych cenach. Aby osiągnąć wszystkie te cele potrzebne są ciągłe szkolenia, jakie organizujemy wewnątrz firmy, doskonała komunikacja pomiędzy naszymi pracownikami oraz stosowanie innowacyjnych rozwiązań. Certyfikat AEO zobowiązuje nas również do tego, by dbać o Państwa interesy możliwie jak najlepiej i reprezentować Was przed organami celnymi tak profesjonalnie, jak tylko jest to możliwe.