Fachowa obsługa celna

Firma Rusak to 30 lat doświadczenia i setki zadowolonych Klientów. Obsługujemy przedsiębiorców, specjalizujących się w produkcji, transporcie oraz logistyce i którzy na co dzień muszą przestrzegać procedur celnych – np. w przypadku importu czy eksportu różnego rodzaju towarów za granicę. Jako specjaliści w tej dziedzinie świadczymy szeroki zakres usług, spełniających Państwa oczekiwania. Nasza obsługa celna to połączenie doświadczenia, wiedzy oraz profesjonalizmu – dzięki temu jesteśmy obecnie partnerami biznesowymi przedsiębiorstw polskich oraz zagranicznych.

Na czym polega obsługa celna?

Przede wszystkim na dostosowaniu się do indywidualnych potrzeb każdego naszego Klienta – to właśnie dzięki temu jesteśmy cenionymi partnerami biznesowymi i również to pozwala nam spełniać oczekiwania Klientów. Jako zespół specjalistów, znakomicie znający wszelkie przepisy prawa celnego oraz posiadający wiedzę praktyczną, mamy możliwość wspierania swoich Klientów na wielu płaszczyznach. Jesteśmy w stanie doradzić i odpowiedzieć na nurtujące pytania, zadbać o odpowiednie relacje z organami celnymi poprzez odpowiednie reprezentowanie Państwa, możemy zająć się wszelkimi kwestiami formalnymi, które są dla Państwa czasochłonne i trudne – a to tylko część tego, co proponujemy. Wspieramy wszystkich swoich Klientów na każdym etapie współpracy i dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc Państwu w każdej sytuacji – zachęcamy więc do kontaktu i przedstawienia nam swoich potrzeb.

Obsługa celna to nie wszystko!

Oczywiście jest to najważniejszy element funkcjonowania naszej firmy, natomiast nie wszystko, co jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom. Zapraszamy Państwa między innymi do skorzystania z systemu Customs Compliance, który wdrażamy w przedsiębiorstwach pragnących wyeliminować wszelkiego rodzaju przestoje związane z procedurami celnymi i tym samym chcących świadczyć usługi na wyższym poziomie niż do tej pory. Optymalizujemy procesy przebiegające w Państwa firmie dzięki kompleksowemu audytowi oraz poszukiwaniu sedna problemu, a następnie znajdując rozwiązanie i wdrażając je. Jesteśmy w stanie pomóc zarówno tym mniejszym, jak i większym firmom, działającym w różnych gałęziach gospodarki – obsługa celna, doradztwo oraz Customs Compliance to nasze specjalności od wielu lat, dlatego też zapewniamy w pełni profesjonalne podejście do każdego Państwa problemu – zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, a następnie kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i zapewnimy obsługę celną na najwyższym poziomie!